Založ si blog

Hádaj,kto to je?

Liberáli sú vraj sú zhovievaví, zmierliví a tolerantní voči iným názorom a ideológiám. Naozaj? Alebo iba dovtedy kým neochutnajú ako chutí moc?

Chcú nám nahovoriť, že žijeme v liberálnej demokracii. To je čo? Zažil som socialistickú demokraciu, a mám sa tešiť z liberálnej? Ale ja poznám iba jednu demokraciu, bez prívlastkov. Iba jednu, Demokraciu. V ktorej bude aj konzervatívec šťastný, aj liberál nemusí mať pocit, že je utláčaný.

Nuž pozrime sa na našu osôbku. Liberálka, spočiatku tichá, obchádzajúca slalomové bránky problémov v dostatočnej vzdialenosti. Prázdny, bezduchý pohľad, strojená chôdza, blondínka. Bez štipky elánu, studená ako vyhasnutá sopka, bez života. Darmo by sme hľadali v nej prejavoch originalitu, prejavy ženskosti, čo len zvyšky odozvy jej materstva. Výzor, váha, plne v paráde poradcov, všetko presne vypočítané. Len nech je barbie ako má byť, vlásky na pravom mieste.

Myslíte si , že odolá lákadlám moci, prejaví toleranciu, pochopí iného? Čakáte zodpovednosť, štátnické činy? Omyl.                  Očakávate, že dokáže rozlíšiť lietadlo od vrtuľníka?  Ďalší omyl. Očakávate, že ona, ktorej pravdepodobne robí problém odlíšiť baktériu od vírusu a ktorá sa dáva pravidelne povinne testovať, no povinné testovanie nepodporila, bude spoľahlivou partnerkou exekutívy pri riešení problémov s korona vírusom? Ďalší omyl.                                   Očakávate, že sa bude správať ako štátnička? Omyl.                                                                                         Očakávate, že nebude poplatná svojim bývalým spolustraníkom, ktorí vo voľbách dostali na frak a tak majú aspoň túto barbie? Omyl.

Omyl za omylom. Ktoré budú ďalšie?

MIG 21 stíhačka piloti

V Chorvátsku sa zrútila stíhačka MiG-21. Jeden z dvoch pilotov sa bezpečne katapultoval

06.12.2022 17:40

Dvojmiestne lietadlo dopadlo do neobývanej zalesnenej oblasti na severovýchode krajiny.

matovič,

Matovič: Rokovať o návrhu na zmenu ústavy sa bude, veto platí na hlasovanie

06.12.2022 17:39

Čo sa týka otázky predčasných volieb, podľa vlastných slov Matovič nepostrehol, že by hnutie Sme rodina bolo naklonené tejto diskusii.

televízia, televízor, ovládač

Exilovej ruskej televízii Dožď odobrali licenciu. Kremeľ využil kauzu na kritiku slobody slova na Západe

06.12.2022 16:30

Kanál prišiel v Lotyšsku o vysielaciu licenciu za sériu porušení pravidiel vrátane zobrazenia polostrova Krym anektovaného od Ukrajiny ako súčasti Ruska.

Leopard 2A4

Po 80 rokoch prichádzajú na Slovensko nemecké tanky. Leopardy sa osvedčili v Afganistane či Sýrii

06.12.2022 16:17

Dodávkou moderných bojových tankov sa výrazne zvýši obranyschopnosť štátu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 66x
Priemerná čítanosť článkov: 66x

Autor blogu

Kategórie

Archív